St. Kwalitatieve Gedragstherapie voor Katten

Aangesloten kattengedragstherapeuten

 

 

Onderstaande gedragstherapeuten voor katten voldoen aan de eisen van St. KGK en mogen het keurmerk dragen:

Provincie Woonplaats Naam en adresgegevens
Flevoland Almere

Mw. Drs. Eline Teygeler

Tinley Gedragstherapie
Therese Schwartzestraat 114
1328 CH ALMERE
tel: 036-5386846
e-mail:
eline@tinley.nl
website: www.elineteygeler.nl

Diploma behaald bij Tinley Opleidingen

 

Gelderland Arnhem

Mw. Maggie Ruitenberg

K.A.T. Kattengedrag Advies & Therapie
Spoorwegstraat 67
6828 AN  ARNHEM
Tel: 06-24984397
E-mail:
maggie@kattengedrag.com
Website: www.kattengedrag.com

Diploma behaald bij Tinley Opleidingen

 

Gelderland Beemte-Broekland

Mw. Sonja van Leeuwen Gedragsadviesbureau Sonja van Leeuwen Drostendijk 30

7341 SH BEEMTE-BROEKLAND
tel: 06-12412675
fax: 0847-119231
e-mail: info@gedragsadviesbureau.nl
website: www.gedragsadviesbureau.nl

Diploma behaald bij Tinley Opleidingen

Gelderland Vorden

Mw. Mary Quarles van Ufford

Tinley Gedragstherapie
Christinalaan 1a
7251 AX VORDEN
Tel: 0575-550503 / 06-23039061
E-mail: mary@tinley.nl

Website: www.katwaardig.nl

Diploma behaald bij de Martin Gaus Academie

 

Noord-Brabant Veghel (Zijtaart)

Mw. Marieke van der Burgt
Tinley Gedragstherapie
De Hemel 4
5465 RB Veghel
tel: 0413-852334 /06-21981822
e-mail: marieke@tinley.nl
website: www.kattengedragsbegeleiding.nl

Diploma behaald bij Tinley Opleidingen

 

Noord-Holland Haarlem

Mw. Penny Kieft
Kattentaal
Emiliano Zapataplein 3
2033 CB Haarlem
tel: 06- 39784455
e-mail: kattentaal@gmail.com
website: www.kattentaal.nl

Diploma behaald bij Tinley Opleidingen

 

Noord-Holland Haarlem

Mw. Drs. Yvon Sweere
Tinley Gedragstherapie
Nieuwe Spaarnwouderstraat 9
2011 BR Haarlem
Telefoon:023-5258897
E-mail: yvon@tinley.nl
Website: www.yvonsweere.nl

Diploma behaald bij Tinley Opleidingen

 

Noord-Holland Weesp

Mw. José Dieker
José Dieker kattengedragsdeskundige
Hoogstraat 28
1381 VT Weesp
Telefoon: 06-27004757
Email: info@kattengedragsdeskundige.nl
Website: www.kattengedragsdeskundige.nl

Diploma behaald bij Tinley Opleidingen

Utrecht Loosdrecht

Mw. Diana Kraa
Catchy
Oud Loosdrechtsedijk 113 A-M6
1231 LS Loosdrecht
tel: 06-29259054
E-mail:
 info@catchykattengedrag.nl

website: www.catchykattengedrag.nl

Diploma behaald bij Tinley Opleidingen

 

Utrecht Nieuwegein

Mw. Drs. Nienke Bijvoets
Tinley Gedragstherapie
Weesperveste 15
3432 AD Nieuwegein
tel: 030-6955780 / 06-21613545
E-mail: nienke@tinley.nl

website: www.kattentherapie.nl

Diploma behaald bij Tinley Opleidingen

 

Utrecht Zeist

Mw. Drs. Liesbeth Puts
Praktijk voor Kattengedrag
Burg. Patijnlaan 108
3705 CH Zeist
Telefoon: 06 - 301 67 313
E-mail: therapie@praktijkvoorkattengedrag.nl Website: www.praktijkvoorkattengedrag.nl

Diploma behaald bij Tinley Opleidingen

 

Zuid-Holland Den Haag

Mw. drs. Mona de Keizer
Zandzeggelaan 87
2554 HL Den Haag

Tel: 070-2156197
E-mail:
mona@tinley.nl

Website:http://monadekeizer.nl/

Diploma behaald bij Tinley Opleidingen

 

Zuid-Holland Dordrecht

Mw. Kirsten Meijer

Hooftstraat 20

3314 BD DORDRECHT

Tel: 078-6139019 / 06-48331573
E-mail:
kirsten@tinley.nl

Website: www.kirstenmeijerkattencoach.nl

Diploma behaald bij Tinley Opleidingen

 

Zuid-Holland Wijngaarden

Mw. Miranda Geerlings
4Cats
Tolsteeg 1B
3366 BG Wijngaarden

Tel: 06-19505570
E-mail:
info@4cats.nl

Website:www.4cats.nl

Diploma behaald bij de Martin Gaus Academie

 

 

 

 

 

 

Kattengedragstherapeuten.nl 2015